UNITED STATES (EN)

CAREERS Üzletvezető Premiere OUTLET

Retail/Sales Points

Brand

calzedonia group careers

Location

Magyarország

Üzletvezetőt keresünk Biatorbágyon található Premier Outlet Calzedonia Üzletünkbe

Feladatok:
  • Üzlet kereskedelmi céljainak elérése
  • Saját csapat összeállítása és tréningelése
  • Üzlet folyamatos töltése, termékek kihelyezés, árazása
  • Rendelések, árumozgások ellenőrzése
  • Vevők teljes körű kiszolgálása, próbafülkéztetés
  • Teljes üzletkép és kirakatok kialakítása, pakolása a visual merchandising szabályok és kereskedelmi szempontok alapján
  • Adminisztratív feladatok (beosztások / rendelések/ statisztikák / elszámolások készítése, nyitással és zárással kapcsolatos teendők, kassza kezelése)

Elvárások:
  • Vezettél már kisebb-nagyobb csapatokat
  • Szereted a pörgős munkát
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezel
  • Energikus és pozitív szemlélet jellemez
  • Szereted a fizetésedben is látni a munkád eredményét
  • A hétvégi munkavégzés sem okoz gondot

Amit kínálunk:
  • Jó fizetés, prémiumok
  • Szezononként új munkaruhák
  • 30%-os kedvezmény a Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi Uomo és Tezenis üzletekben
  • Heti öt, átlagosan 8 órás munkanap
  • SZJA mentesség 25 év alatti munkavállalóknak
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Toborzási prémium új kollégák ajánlásáért
  • Tréningek, képzések a saját C-people applikációnkban
  • Fejlődési lehetőség (managereink 80%-a cégen belülről érkezik)
  • Utazási támogatás